Бенефіти

2 новітніх офіси в Дніпрі та Празі

Участь у конференціях та тренінгах

Комплексна бонусна система, збереження зарплати під час служби у ЗСУ, вагітності

Групові та індивідуальні заняття з англійської мови

Неймовірна ігрова кімната з кінотеатром, електронною барабанною установкою, PlayStation, XBOX та ін.

Тематичні івенти й пʼятничні тімбілдінги: онлайн тімбілдінги, офлайн настолки, квізи, корпоративні вечірки

Відкриті вакансії

Ми шукаємо досвідченого Tech Artist у наш топовий проект, який вже став улюбленцем для мільйонів гравців по всьому світу. Якщо вас захоплює gamedev, а робота з графікою та анімаціями в Unity сильна сторона вашого досвіду, приєднуйтеся до команди Smart Project, щоб прикласти руку до створення наших ігрових хітів!

Recruiter - Баркалова Юлія

Smart Project — українська продуктова компанія зі створення ігор повного циклу розробки. Маємо 15 років досвіду у створенні та просуванні продуктів у жанрі Casual. Ми шукаємо Senior Game Designer Generalist для розробки нового проекту. У цій ролі у вас буде можливість пропонувати свої ідеї та реалізовувати їх, впливати на процеси в рамках команди для покращення роботи.

Recruiter - Баркалова Юлія

Smart Project — українська продуктова компанія зі створення ігор повного циклу розробки. Маємо 15 років досвіду у створенні та просуванні продуктів у жанрі Casual. Зараз ми посилюємо маркетинг команду компанії та шукаємо User Acquisition Manager. Ми віримо, що найцінніше в компанії — її люди і хочемо працювати над цікавими та челеджевими завданнями разом із такими ж, захопленими своєю справою, професіоналами.

Recruiter - Засухіна Марія

Маємо 15 років досвіду у створенні та просуванні продуктів у жанрі Casual. Разом з мільйонами користувачів граємо в нашу флагманську гру «5 Differences Online». В команду якої зараз шукаємо талановитого Senior QA Automation Engineer. Цікаво зануритися в світ створення ігор? Приєднуйтесь до нашої команди і разом ми втілимо найсміливіші ідеї!

Recruiter - Засухіна Марія

Ми плануємо посилювати нашу команду QA новими талантами. Наш пріоритет — якість та робота з драйвом в очах. Якщо ви поділяєте ці цінності і відповідаєте нашим вимогам — надсилайте резюме — ми з радістю з вами поспілкуємося і розкажемо про всі деталі.

Recruiter - Баркалова Юлія

Не знайшли можливість для себе, але хотіли б поспілкуватися?

  Зв'яжіться з нами і ми зв'яжемося з вами.
  Видалити

  Знаєте супер зірок?
  Порекомендуйте їх нам і отримайте бонус

   Вакансії